Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Converse Run Star Wild Lilac

2,200.00 ден

SKU: 164291c Категории , Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38.5 (6)

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени