Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

CONVERSE Rival Ox Black/University Red

2,790 ден-30% OFF

SKU: 167530C Категории , , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Материјал

Кожа, Платно

Број Converse

6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени