Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CONVERSE GO-TO CANVAS JOGGER NOMAD KHAKI

2,583 ден-30% OFF

SHARE

Опис

COMFORT ON LOCK.

The Go To Canvas Jogger serves a laidback look from top to bottom. A pull-on, drawcord adjustable waist and elastic ankle cuffs keep things comfortable while tapering the relaxed fit. The zip fly and single button closure refine the everyday look, while hidden zip pockets add a subtle layer of security.
PRODUCT DETAILS
  • Relaxed fit jogger with pull-on, drawcord waist
  • Canvas fabrication is an ode to our footwear icon
  • Hidden zipper pockets at side and back patch pocket for secure storage
  • Elastic ankle cuffs refine the relaxed look
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени