Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Converse Go 2 Beanie Slate Lilac

1,085 ден-30% OFF

На залиха

SKU: 10022128-A11 Категории , ,
SHARE

Опис

CUFFED

A short-domed beanie to complete that everyday look, the Converse Go 2 Beanie keeps it simple. A subtle flag label adds a touch of Converse branding, while the short-dome build allows for a laidback look with total comfort. Keep it cozy.
PRODUCT DETAILS
  • Short-domed beanie for comfortable wear
  • Subtle flag label for minimal branding
  • Knit construction keeps it cozy

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени