Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Converse EMB FZ HOODIE FT Grey

2,580 ден-30% OFF

SKU: 10020341-a04 Категории , , ,
SHARE

Опис

  • Color: light grey
  • regular fit
  • Sleeve: long
  • Closure: with zip
  • Something extra:: embroidery
  • Material: 72% cotton, 8% organic cotton, 11% recycled polyester, 9% polyester
  • Sustainability: organic cotton, use of recycled materials

Specifications

Бренд

Големина облека

M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени