Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Converse Chuck Taylor All Star HI Leather

1,796.00 ден

SKU: 653390c Категорија Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Converse Ј

35 (3)

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени