Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CONVERSE CHUCK PATCH REMIH MENS TEE DUTCH BLUE

1,295 ден-30% OFF

SKU: 10025047-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

REBEL REMIX.

This standard tee gets updated with an edgy vibe. A revamped Converse All Star logo gives your classic style a twist. While cotton fabric offers all-day comfort from the streets to the skatepark.

Details

  • Short-sleeve, oversized t-shirt
  • 100% cotton for all-day comfort
  • Ribbed crew neck for a classic look
  • Large Chuck Patch Remix graphic at the back
  • Small Chuck Patch Remix graphic at the left chest

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени