Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Converse Chuck 70 AT-CX Blue

7,990 ден

SKU: A04523C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

THROWBACK TREKKER

This fall, the Chuck 70 AT-CX takes inspiration from retro hiking shoes. Throwback outdoor colors and CX comfort combine to keep up with the always wondering, always wandering creative explorer. Rounded out with a durable toe cap and diamond lugged traction outsole, this style’s ready for all your city treks this fall.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top shoe with upper made from woven polyester ripstop
  • CX foam cushioning for lightweight all-day comfort
  • Outdoor-inspired materials for a rugged look and feel
  • TPU bosey toe for durability
  • Flat, knit polyester laces

Specifications

Бренд

Број ASU

8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени