Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Converse Archive Track Jacket Violet

2,745 ден

SKU: 10017898-A03-510 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Stylish training jacket by Converse for men protective stand-up collar Closure: high-closing zip side pockets reflective logo tape along the sleeves tiny logo patch on the left outer seam elastic cuffs on the arm and hip ends ensure a good fit breathable mesh…

Colour: purple / camouflage
Upper: 100% polyamide
Side panels / lining: 100% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени