Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Converse Archive Track Jacket Black

3,840 ден-30% OFF

SKU: 10017898-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

Stylish training jacket by Converse for men protective stand-up collar Closure: high-closing zip side pockets reflective logo tape along the sleeves tiny logo patch on the left outer seam elastic cuffs on the arm and hip ends ensure a good fit breathable mesh…

Colour: purple / camouflage
Upper: 100% polyamide
Side panels / lining: 100% polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

S, L

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени