Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CONS Seasonal Backpack Black

3,690 ден

На залиха

SHARE

Опис

 

CARRY ALL

Creativity starts here—the CONS Backpack is prepared for whatever moves you make. Front-facing fasten details keep your board secure and at the ready morning to night. Featuring three separate pockets for different-sized items, an internal laptop sleeve, and an external front pocket to keep items scratch-free, this backpack can carry a full day.
PRODUCT DETAILS
  • Streamlined backpack for easy access
  • Front-facing fasten details for secure skateboard carry option
  • Internal laptop sleeve for convenience
  • External front pocket for small items

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени