Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CONS GO 2 BACKPACK Black

2,370 ден-30% OFF

На залиха

SHARE

Опис

CONS CARRYALL.
Made to carry it all, the CONS Go 2 Backpack was designed for that on-the-go, skateboarding lifestyle. Featuring an internal laptop sleeve, side water bottle pockets, and a side grab handle to keep it all in reach. A tonal CONS logo and elevated trim puts the final touch on the skate-inspired look.
• 100% recycled 600D polyester
 • Tonal CONS logo and elevated trim tie in skate-inspired style
 • Side grab handle for easy access
 • Internal laptop sleeve
 • Dimensions: 30.5*15*\45.7 cm 25L

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени