Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

COMIC GRAPHIC PULLOVER HOODIE BLACK

1,845 ден

SKU: 10023948-A02 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

COMIC CONVERSE.

Chuck Taylor All Star is here to save the day in a fun, comic book take on a classic graphic hoodie. A comic-inspired graphic combines with soft fleece, a drawstring adjustable hood, and kanga pocket for an incredible style that can do it all.

• Standard fit, poly cotton fleece pullover hoodie with comic book graphic treatment
• Drawstring adjustable hood for custom styling
• Soft, ribbed knit cuffs and hem for a classic look
• Center-front graphic placement for maximum exposure
• Front kanga pocket for easy access

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени