Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

ComfyCush Pullover Hoodie

5,290 ден

SKU: VN0A7RMICKN1 Категории , ,
SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

When we first envisioned the ComfyCush Sweats collection, we knew we wanted to create the softest, most comfortable sweats you have ever worn. With a focus on fabric and construction, the ComfyCush Long Sleeve Hoodie features a comfortable cotton blend construction, an oversized body for a cozy fit, unique seaming details at the sleeves, and classic logo embroidery at the chest. Once you put it on, you’ll never want to take it off.

• ComfyCush pullover hooded sweatshirt
• Oversized fit
• Seaming details at sleeves
• Logo embroidery at left chest
• Front pouch pocket

Composition: 78% COTTON, 22% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени