Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

COMFYCUSH OLD SKOOL SHOES

6,750 ден

SKU: VN0A3WMAVNE1 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Vans has reinvigorated the classic Old Skool by introducing ComfyCush: a new softer, cushiony outsole that gives the ComfyCush Old Skool a first-class fit that feels like walking on a cloud. Newly constructed canvas and suede uppers house simplified one-piece interiors with added arch support and new moisture-wicking lining throughout, resulting in a lightweight experience that assures you’ll Keep It Comfy at all times.

Composition: SUEDE, CANVAS
Style: VN0A3WMAVNE
  • COMFYCUSH™

    COMFYCUSH™

    Vans reinvigorates the classic silhouettes with the elevated comfort technology ComfyCush, giving a firstclass fit that feels like walking on a cloud. A co-molded construction of foam and rubber is the perfect combination of both comfort and grip. While newly constructed uppers focus on tongue stabilization and added arch support, simplified interiors provide additional features offering an experience like no other.

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени