Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ComfyCush Crew Socks (1 Pair) | Blue

1,040.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

ComfyCush Crew Sock

• 66% Cotton, 26% Polyester, 2% Elastane, 6% Other Fiber fabric
• ComfyCush™ crew sock
• High density waffle grip print
• Embroidered Vans® logo

Composition: 66% COTTON, 26% POLYESTER, 2% ELASTANE, 6% OTHER FIBER

Specifications

Бренд

ВАНС чорапи големина

6.5 – 9, 9.5 – 13

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени