Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

COLOR THEORY CLASSICS SK8-HI SHOES Green

4,725 ден-30% OFF

SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

The Color Theory Collection allows you to create a unique color story by pairing vibrant, unexpected hues with our iconic footwear silhouettes.

Made with sturdy suede and canvas uppers, the Color Theory Sk8-Hi honors our legendary high top shoe with eye-catching colorways ideal for the season. This timeless sidestripe style also includes reinforced toe caps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ legendary high top, sidestripe shoe
• Durable suede and canvas uppers
• Lace-up closure
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Composition: CANVAS, SUEDE

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени