Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

COASTING SUNGLASSES BLACK

1,550.00 ден

На залиха

SKU: VN0007AAH821 Категории , ,
SHARE

Опис

Featuring wire cat-eye frames in matte black, the Vans Coasting Sunglasses have an ultracool look which offers UVA/UVB 400 protection.

• Cat-eye frames
• 100% polycarbonate

All sunglasses in our Range are UV400/CE certified.

Composition: FRAME: 89% CUPRONICKEL, 11% POLYCARBONATE, LENS: 100% POLYCARBONATE

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени