Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CLASSIC REFLECTIVE FLAME SLIP-ON SHOES Black

3,885 ден-30% OFF

SHARE

Опис

First introduced in 1977, the Vans #98-now known as the Classic Slip-On-instantly became an icon in Southern California. Fast forward to today, and the Classic Slip-On is known worldwide for its comfortable silhouette, easy wearability, and beloved design.

Featuring sturdy canvas uppers with a silver flame print, the Reflective Flame Classic Slip-On is an everyday essential with true “Off The Wall” style. This iconic Slip-On shoe also includes supportive padded collars, elastic side accents, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ iconic Slip-On shoe
• Low profile canvas uppers
• Reflective flame screen print
• Supportive padded collars
• Elastic side accents
• Signature rubber waffle outsoles

Composition: CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени