Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CLASSIC Chuck Taylor All Star Canvas Mono White Low

3,990 ден

SHARE

Опис

The Converse Chuck Taylor All Star is the one that started it all for Converse. When it comes to sneakers, there’s nothing more pure than a canvas upper and a vulcanized rubber sole. This is the sneaker that spawned countless imitators, with its rubber toe cap, toe bumper and striping. Now in a wider fit.

WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Canvas upper for lightweight, flexible comfort
  • Rubber outsole for durable traction
  • Medial eyelets enhance airflow
  • Now in a wider fit.

Specifications

Бренд

Боја

Бела

Материјал

Платно

Број ASU

3 (35), 3.5 (36), 4 (36.5), 4.5 (37), 5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5), 13 (48)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени