Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck Taylor Patch Pullover Hoodie Egret

3,010 ден-30% OFF

SKU: 10024672-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

ALL STAR SHINE

Designed to take on the winter chill, this hoodie has it all. Cozy club fleece helps to lock in the warmth, while dropped shoulders and an oversized fit keep it casual. A copper All Star patch lets your style shine, front and center.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Oversized fit, pullover hoodie, made from 280g of club fleece
  • Adjustable hood with drawcord for personalized coverage
  • On-seam pockets for convenient storage
  • Copper foil All Star patch, front and center
  • 72% COTTON, 20% POLYESTER (RECYCLED), 8% COTTON (ORGANIC)

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени