Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK TAYLOR PATCH GRAPHIC TEE Olive Aura

795 ден

SKU: 10007887-A59 Категории , , , , Ознаки: , ,
SHARE

Опис

ICONIC.

A bold Converse All Star wordmark circles our five-pointed logo to recreate our iconic ankle patch. Stamped with Chuck Taylor’s signature for good measure, this essential graphic tee is designed in a classic fit and cotton jersey. Patched up and perfect.

• Classic fit, cotton jersey tee with Chuck Taylor ankle patch graphic
• Ribbed knit crew neck
• Short sleeves
• Soft, 100% cotton

Specifications

Бренд

Материјал

100% памук

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени