Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK TAYLOR PATCH CREW Black

2,380 ден-30% OFF

SKU: 10023715-A02 Категории , ,
SHARE

Опис

LAID-BACK LAYERS.

An everyday crew that gives you an easy, relaxed fit in soft, midweight cotton jersey. Dropped shoulders keep you moving freely, while ribbed details taper the fit. Finished with a v-notch neckline and glossy, heatwave-printed All Star patch graphics, it’s a must-have for the season.

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени