Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star Seasonal Colour High Top Canyon Dusk

3,220 ден-30% OFF

SKU: A02784C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

CANVAS SEASON The Chuck Taylor All Star continues to reimagine itself, with trending spring colour and forward-thinking canvas. You already know the details that started on the basketball court—the diamond pattern outsole and classic star ankle patch. OrthoLite cushioning gives you all-day comfort. The classic style is complemented by heritage design elements, like a rubber toe bumper and iconic star ankle patch.

WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top shoe with cotton canvas upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Heritage design details, like rubber toe bumper and toe cap
  • Durable cotton laces
  • Classic star ankle patch

Specifications

Бренд

Број ASU

3.5 (36), 4 (36.5), 4.5 (37), 5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени