Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CHUCK TAYLOR ALL STAR PLATFORM CANVAS BLACK

5,590 ден

SKU: 560845C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

UP HIGH.

A canvas upper and double-stacked sole elevates the iconic, high-top look. With classic Chuck Taylor All Star design elements, like a star ankle patch and “All Star” license plate on the heel. EVA cushioning keeps it comfortable. Get lifted.

• High-top, platform shoe with canvas upper
• Elevated platform sole for added height
• Classic star ankle patch
• Lace-up style for adjustable fit
• EVA cushioning for comfort

Specifications

Бренд

Број WAS

35 (5), 36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9), 41 (9.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени