Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck Taylor All Star Patch Beanie Grey

1,085 ден-30% OFF

На залиха

SHARE

Опис

HEADS UP

With warmth and self-expression, the Converse Chuck Taylor All Star Patch Beanie is a streetwear staple. The classic headwear look features the iconic woven All Star patch, plus soft hand feel for total comfort. An acrylic knit, mid-height crown helps keep it comfortable.
PRODUCT DETAILS
  • Mid-height, mid-cuff beanie made from acrylic knit
  • Soft and comfortable hand feel
  • Woven, tri-color Chuck Taylor All Star patch on cuff

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени