Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star Move Platform Fruits and Florals

3,913 ден-30% OFF

SKU: A06064C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

FRESH FESTIVAL ‘FIT

Just in time for concert season, the ultra-lightweight platform gets a summer-inspired update. Freshen up your lineup with a mix of floral and fruit prints on your go-to high tops. Complete with juicy green color-popped outsoles and hidden inner-tongue prints, these platforms are made for the limelight.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top platform shoe with a cotton canvas upper
  • OrthoLite cushioning for optimal comfort
  • Floral and fruit prints for a festival-ready look
  • Bright, color-popped outsoles for unexpected style
  • Hidden inner-tongue print with “Festival Smoothie” recipe

Specifications

Бренд

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени