Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE PLATFORM All Black

3,990 ден

SKU: A03668C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

ULTRA-LIGHT COMFORT

Up the height and the attitude in the new Chuck Taylor All Star Move. A bold, projectile platform brings an unexpected edge, without the bulky weight. A mono color All Star ankle patch and heel loop blends seamlessly into the classic canvas upper. With a cushioned SmartFOAM sockliner, ready for all-day play.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top canvas platform sneaker
  • SmartFOAM sockliner for all-day comfort and support
  • Heel pull for easy on and off
  • Lightweight, projectile platform ups the height
  • Standard woven tongue label and license plate

Specifications

Бренд

Converse Ј

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени