Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Malden Street Boot Taupe

5,590 ден

SKU: A04479C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

MALDEN STREET, BOOT STYLE

When fall weather is unreliable, you need boots you can count on. The Malden Street Boot gives you the warm lining and traction outsole you’d expect from your favorite pair of boots—in a design closer to your favorite pair of Chucks. Experience fall-ready functionality without sacrificing style thanks to an upper combining a non-wicking canvas collar, tongue, and synthetic leather overlays. Exposed warmth lining at the collar gives you an on-trend fall style to help keep you feeling toasty and looking fresh.
PRODUCT DETAILS
  • Boot with upper made from synthetic leather and canvas
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Non-wicking canvas collar and tongue with synthetic leather overlays
  • Heel loop for easy on or off
  • Traction outsole

Specifications

Бренд

Број ASU

7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени