Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star Lugged Zipper Black

4,300 ден

SKU: A03011C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

LIFTED CANVAS

A lugged, lifted sole brings extra height and personality to the classic Chuck Taylor. A canvas upper maintains the classic lifted look, and helps accent Chuck Taylor classics like the star ankle patch and rubber toe cap. A pull zipper and heel tab allow for easy entry, and the lugged sole delivers high-quality traction. Get after it.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top shoe with canvas upper
  • Lifted, lugged outsole for additional height and traction
  • SmartFOAM sockliner for comfort
  • Ankle zipper and heel pull for easy on and off
  • Classic Chuck Taylor details like star ankle patch and rubber toe cap

Specifications

Бренд

Број LU

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 10

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени