Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star Lugged White

5,590 ден

SKU: 565902C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

LUGGED LEGEND. Get lifted in these lugged platform Chucks. The unmistakable features you know and love are all there – plus a tall, lugged sole for taking on any terrain.

WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Canvas high top sneaker
  • Ortholite insole for comfort
  • Lugged platform sole for traction
  • Iconic All Star ankle patch

Specifications

Бренд

Број ASU

5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени