Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star Lugged Black

5,590 ден

SKU: 565901C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

URBAN ADVENTURER.

Your favorite high tops just got higher. The features you know and love remain, while a lugged platform sole adds height and grip. All Star style, trail-ready traction.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High top canvas sneaker with platform
  • OrthoLite insole for comfort
  • Lugged outsole

A lugged outsole means you won’t slip up
even in the most stylish of situations.

Specifications

Бренд

Број ASU

5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 10

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени