Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Low Navy (18-26)

2,690 ден

SKU: 7J237C Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

Scaled back in size for the next generation of original thinkers, rockers and artists, this Converse Chuck Taylor All Star remains true to the iconic original with classic details on a comfortable canvas upper.

WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Canvas upper for lightweight, flexible comfort
  • Rubber outsole for durable traction
CHUCK TAYLOR ALL STAR ORIGINS

Created in 1917 as a non-skid basketball shoe, the All Star was originally promoted for its superior court performance by basketball mastermind Chuck Taylor. But over the decades, something incredible happened: The sneaker, with its timeless silhouette and unmistakable ankle patch, was organically adopted by rebels, artists, musicians, dreamers, thinkers and originals.

Specifications

Бренд

Converse Мали Деца

2 (18), 3 (19), 4 (20), 5 (21), 6 (22), 7 (23), 8 (24), 9 (25), 10 (26)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Мали Деца

USEUДолжина на стапало
21810.5 cm
31911 cm
42011.5 cm
52112.5 cm
62213 cm
72314 cm
82415 cm
92515.5 cm
102616.5 cm
112717.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени