Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Lift Platform Leather Utility

6,790 ден

SKU: A07131C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

MATTE MEETS METALLIC

Go for a bold expression in these platform Chucks. Smooth leather in matte neutrals set you up with a carefree look, while metallic emboss details add subtle hits of shimmer. Plus, ultra-cushy support helps keep you comfortable day in and day out.
PRODUCT DETAILS
  • High-top platforms with a leather upper
  • OrthoLite cushioning for optimal comfort
  • Embossed metallic details
  • Metallic print license plate text

Specifications

Бренд

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9), 41 (9.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени