Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Lift Cream

5,890 ден

SKU: A03719C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Converse Chuck Taylor All Star Synthetic Leather Lift High Top Vintage White

The Converse Chuck Taylor All Star Lift reinvents the iconic silhouette by taking it a step higher for a modern look. Refresh your rotation with this gold details style that pair easily with any outfit.

– Details
– Classic Platform Silhouette
– Faux Leather Upper
– Platform Sole
– High Top Sneaker

Specifications

Бренд

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9), 41 (9.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени