Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Classsic Chuck Taylor All Star Leather Lift High White

6,190 ден

SHARE

Опис

Inspired by the iconic looks of ’90s girl bands, the Converse Chuck Taylor All Star Clean Platform Leather High Top sneaker is sure to turn heads. Premium leather gives off an edgy vibe, while a double-stacked sole takes you higher. Get Platformed.
PRODUCT DETAILS
  • Luxe leather upper provides a superior feel.
  • High profile for a classic look.
  • Elevated platform for added height.
  • Lace-up style for an adjustable fit.
  • Iconic Star ankle patch.

Specifications

Бренд

Боја

Бела

Материјал

Кожа

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9), 41 (9.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени