Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star High Red (18-26)

2,890 ден

SKU: 7J232C Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

EVERYDAY ICON.

We can’t deny the cuteness of kids in classics. Consider a matching pair for yourself. Stand in support beside them, for the first of many times to come.
PRODUCT DETAILS
  • Canvas upper is lightweight and durable.
  • The timeless silhouette you know and love.
  • High profile for classic coverage.
  • Medial eyelets enhance airflow.
  • Classic All Star ankle patch.

Specifications

Бренд

Боја

Црвена

Материјал

Платно

Converse Мали Деца

2 (18), 3 (19), 4 (20), 5 (21), 6 (22), 7 (23), 8 (24), 9 (25), 10 (26)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Мали Деца

USEUДолжина на стапало
21810.5 cm
31911 cm
42011.5 cm
52112.5 cm
62213 cm
72314 cm
82415 cm
92515.5 cm
102616.5 cm
112717.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени