Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star FlyEase Egret

4,123 ден-30% OFF

SKU: 172815C Категории , , , , Ознаки: , ,
SHARE

Опис

STEP IN AND GO.

The future of footwear. Revolutionary FlyEase technology enables our easiest on-and-off ever thanks to a groundbreaking external heel cage made from a flexible synthetic material that collapses to allow your heel to push into the shoe and rebounds to lock it in place. CX technology supports the innovative design with comfort features like a padded collar, stretch canvas fabrication, and layers of CX foam cushioning. Fuse details, clean lines, and a translucent midsole complement the cutting-edge technology with a futuristic look. Converse’s first hands-free shoe is here.
PRODUCT DETAILS
  • Low-top shoe with stretch canvas upper and innovative FlyEase technology
  • TPE heel cage flexes and rebounds for hands-free on and off
  • Padded collar and CX foam cushioning helps keep it comfortable
  • Fuse details and translucent foxing tape for a futuristic look

Specifications

Бренд

Број ASU

7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени