Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star EVA Lift Platform Leather Black 3cm

4,600 ден

SKU: A02485C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

  • High-top platform sneaker with leather upper
  • Double-stacked, platform sole for a style boost
  • Tonal laces
  • Classic star ankle patch
  • SmartFOAM sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Боја

Црна

Материјал

Кожа

Converse Ј

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени