Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star EVA Lift Platform Leather Black 3cm

3,220.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

  • High-top platform sneaker with leather upper
  • Double-stacked, platform sole for a style boost
  • Tonal laces
  • Classic star ankle patch
  • SmartFOAM sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Боја

Црна

Материјал

Кожа

Converse Ј

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени