Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star EVA Lift Light Grey

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SHARE

Опис

TUNED UP

These Chucks get elevated with added height, bold pops of glam, and confident color to style your little ones’s dance breaks and carseat bops this season. Sized down and infused with easy-on details like a tongue pull tab—while breathable mesh lining keeps them grooving to any beat.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top platform with a lurex textile upper
  • SmartFOAM cushioning for all-day comfort
  • EVA outsole for lift
  • All-over glitter print for standout style
  • Iridescent All Star ankle patch for a stylish pop

Specifications

Бренд

Converse Ј

35.5 (3.5), 36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm