Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star Easy-On Unicorns

1,960 ден-30% OFF

SKU: A01006C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

LIVING LEGEND. Unicorns come to life on the Chuck Taylor All Star, sparking their imaginations with fun pops of colours on classic canvas. Complete with the design elements you know and love, like the iconic star ankle patch, rubber toe cap, and diamond pattern toe bumper. A pop-color pinstripe around the midsole matches back to the ankle patch and print, tying the magical look together.

WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top sneaker with canvas upper
  • Easy-on strap for convenience
  • Colourful unicorn print
  • Pop-color star ankle patch and pinstripe
  • SmartFOAM sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Материјал

Платно

Converse Мали Деца

4 (20), 5 (21), 6 (22), 7 (23), 8 (24), 9 (25), 10 (26)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Мали Деца

USEUДолжина на стапало
21810.5 cm
31911 cm
42011.5 cm
52112.5 cm
62213 cm
72314 cm
82415 cm
92515.5 cm
102616.5 cm
112717.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени