Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star Cribster Pink

1,890.00 ден

SKU: 865160C Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

conco

Specifications

Бренд

Боја

Розева

Материјал

Платно

Converse Бебе број

1 (17), 2 (18), 3 (19), 4 (20)

conver

USEUCMAGE
11710.50-3 m
218113-6 m
31911.56-9 m
420129-12 m
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени