Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Cribster (Laces) Pink

1,850 ден

SKU: 88871 Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Specifications

Бренд

Боја

Розева

Материјал

Платно

Converse Бебе број

1 (17), 2 (18), 3 (19), 4 (20)

conver

USEUCMAGE
11710.50-3 m
218113-6 m
31911.56-9 m
420129-12 m
Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени