Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Construct Beach Stone

6,150 ден

SKU: A04528C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

PEAK STYLE.

Make a strong statement in these Chucks. Throwback outdoor colours and a sturdy, ripstop construction nod to retro hiking shoes, and give you a tough, active look. Go for these Chucks if you want a burst of retro outdoor style to keep your rotation in peak form.

Details

  • High-top shoe with woven polyester ripstop upper
  • Lightweight EVA midsole, and OrthoLite sockliner for all-day comfort
  • Outdoor-inspired materials and color palette
  • Flat knit polyester laces
  • Sticky rubber outsole tread for traction

Specifications

Бренд

Број LU

40.5 (7.5), 41 (8), 42 (8.5), 42.5 (9), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 45 (11), 46 (11.5), 46.5 (12)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени