Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Classic Low Junior Pink

2,690 ден

SKU: 3J238C Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

The Chuck Taylor All Star is the most iconic sneaker in the world; and they look just as classic on small feet as they do on big ones. The unmistakable silhouette and vulcanized rubber sole remain intact. What’s even better, they’re made to last and get better over time. So, go ahead and let them get dirty. We’re proud to see our Chucks on the next generation of rockers, dreamers, thinkers and originals.

Specifications

Бренд

Боја

Розева

Материјал

Платно

Converse Ј

27 (10.5), 28 (11), 28.5 (11.5), 29 (12), 30 (12.5), 31 (13), 31.5 (13.5), 32 (1), 33 (1.5), 33.5 (2), 34 (2.5), 35 (3)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени