Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck Taylor All Star Classic Hi Junior White

2,890 ден

SKU: 3J253C Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

EVERYDAY ICON.

You need a style to rely on. The Chuck Taylor All-Star is a staple: the high-top and low-top silhouettes stay simply classic, while the white laces and star ankle patch give a nod to the legacy of the Chuck. This is the go-with-everything go-to that you won’t get sick of going to. Stock up.
PRODUCT DETAILS
  • Canvas upper is lightweight and durable.
  • The timeless silhouette you know and love.
  • High profile for classic coverage.
  • Medial eyelets enhance airflow.
  • Classic All Star ankle patch.

Specifications

Бренд

Боја

Бела

Материјал

Платно

Converse Ј

27 (10.5), 28 (11), 28.5 (11.5), 29 (12), 30 (12.5), 31 (13), 31.5 (13.5), 32 (1), 33 (1.5), 33.5 (2), 34 (2.5), 35 (3)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени