Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star City Trek WP Black Waterproof

5,173.00 ден-30% OFF

SHARE

Specifications

Бренд

Број LU

37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40.5 (7.5), 41 (8), 42 (8.5), 42.5 (9), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 45 (11), 46 (11.5)

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени