Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK TAYLOR ALL STAR ALL TERRAIN Light Bone

5,880 ден-30% OFF

SKU: A00716C Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

WEATHERPROOF
This Counter Climate collection mainstay was created to stand up to the elements. A canvas, water-repellent upper teams up with a waterproof lining to keep you dry. The warm lining helps lock in heat, and a protruding bootie brings the warmth further up. A rubber traction outsole is the final piece of the puzzle, keeping you surefooted on your way. Weatherized All Star.
• High-top sneaker boot with water-repellent canvas upper
 • D-ring lacing with wraparound, non-wicking polyester laces
 • Traction rubber outsole
 • Traction rubber outsole
 • OrthoLite sockliner for added comfort

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени