Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK TAYLOR ALL STAR 1V UNDERSEA GLITTER

2,160 ден-30% OFF

SKU: 772878C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

GLITTER SPLASH.

The iconic high top gets redesigned for kids, with a cushioned SmartFOAM sockliner, softened stitches and linings, one hook-and-loop strap and elastic laces for easy on and off. We put an underwater spin on the sparkly textile upper, with a pop-color lining and mermaid-inspired coated glitter star ankle patch that dances with the wave of every step. The look is finished with Chuck Taylor All Star classics like a rubber toe bumper, midsole stripes, and diamond pattern outsole.

• High-top shoe with one hook-and-loop strap for easy on and off
• Sparkly textile upper for dynamic shine
• Undersea-inspired, coated glitter star ankle patch
• Diamond pattern outsole
• SmartFOAM sockliner for comfort

Specifications

Бренд

Converse Мали Деца

4 (20), 5 (21), 6 (22), 9 (25)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Мали Деца

USEUДолжина на стапало
21810.5 cm
31911 cm
42011.5 cm
52112.5 cm
62213 cm
72314 cm
82415 cm
92515.5 cm
102616.5 cm
112717.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени