Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star 1V Easy-On Summer Submarines (28-35)

3,690 ден

SKU: A03585C Категории , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Converse Јуниор

28 (11), 29 (12), 30 (12.5), 31 (13), 31.5 (13.5), 32 (1), 33 (1.5), 33.5 (2), 34 (2.5), 35 (3)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени