Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Taylor All Star 1V Easy-On Summer Submarines (28-35)

2,583.00 ден-30% OFF

SKU: A03585C Категории , , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Converse Ј

28 (11), 29 (12), 30 (12.5), 31 (13), 31.5 (13.5), 32 (1), 33 (1.5), 33.5 (2), 34 (2.5), 35 (3)

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени